Wełna - poradnik

Najbardziej naturalne pieluchy dla dziecka - wszystko co musisz wiedzieć o wełnie

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie zdziwił się na informację, że wełna jest używana w pieluchowaniu wielorazowym. Tak, my też byliśmy w szoku! Jak to możliwe, że ten, często nielubiany przez doświadczenie z gryzącymi swetrami, materiał jest z powodzeniem używany przy małych ludziach?

czytaj całość »
Jak zacząć wielopieluchowanie już od 500zł?

Jak zacząć wielopieluchowanie już od 500zł?

Najtrudniej jest zacząć! Serio. Nieważne ile informacji przeczytasz i jak długo będziesz się zastanawiać nad wyborem systemu. Jak już zaczniesz będziesz się zastanawiać: po co było tyle zwlekać?

czytaj całość »
Pieluszki wielorazowe - podstawy

Nowoczesne pieluszki wielorazowe są zdrowe dla skóry dziecka, wygodne dla rodzica , korzystne dla planety i portfela.

Na cały okres pieluchowania dziecka wystarczy około 20 pieluszek wielorazowych - w porównaniu do pieluch jednorazowych, których przez cały okres pieluchowania zużywa się około 8 000 to ogromna oszczędność surowców i przede wszystkim ekologiczny wybór, dzięki któremu nie zaśmieca się świata. Pieluszki wielorazowe, można odsprzedać na wielopieluchowych bazarkach i grupach na facebooku i dzięki temu odzyskać sporą część zainwestowanych pieniędzy - co w przypadku jednorazówek się nie uda :)
 
czytaj całość »
Jak dbać o pieluszki

Jak dbać o pieluszki

Jak dbać o pieluszki wełniane? Pielęgnacja wełny różni się od tego, co robimy z PULem. Przygotowałyśmy krótką instrukcję :)

pieluszki wełniane

czytaj całość »
Pranie pieluch wielorazowych

Krótko i na temat - jak prać pieluszki wielorazowe

Jak prać pieluchy wielorazowe – to pytanie spędza sen z oczu niejednemu rodzicowi zainteresowanemu tematem. Całe szczęście pralki wykonują za nas większość roboty. Naszym zadaniem jest jedynie zakupienie odpowiedniego proszku i dostosowanie programu prania.

jak prać pieluszki wielorazowe

czytaj całość »
Jak wybrać pieluszki wielorazowe

Jak wybrać pieluszki wielorazowe

Pieluchy wielorazowe składają się z części chłonnej i zewnętrznej warstwy nieprzemakalnej. Proste, prawda? Dlaczego więc wciąż mówi się, że na początku ciężko się odnaleźć w wielo? Jak zacząć używać pieluszki wielorazowe? Które wybrać? AIO, otulacz czy może kieszonkę PUL. Mnogość materiałów i rozwiązań jest naprawdę spora. Nie martw się, przygotowaliśmy dla Ciebie krótki słowniczek.

little rhino pieluszki wielorazowe

czytaj całość »
ABC Pieluchowania

Pieluszki, pieluchy wielorazowe, poznaj 4 główne powody dlaczego warto ich używać

Pieluszki wielorazowe czy warto? Pewnie zadajecie sobie to pytanie. Każdy z nas jest inny i z innych powodów postanawia zgłębić temat pieluszek wielorazowych. My postaramy się krótko opowiedzieć Ci o tym, dlaczego zdecydowałyśmy się na pieluchowanie naszych maluchów wielorazówkami!

ABC Pieluchowania
 
 
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl